Guardonats de la fase comarcal de la Ribera Premi Sambori 2021

0
196

El mes d’abril era el mes de les Trobades a la Ribera i dels lliuraments del Premis Sambori.
Enguany, encara en pandèmia pel Covid 19 farem la Trobada de forma virtual, ja està en procés
També farem el lliurament dels premis, però ja tenim el listat de guardonats i guardonades.

Una gran feina que han dut a terme els més de 350 professors i professores fent la primera selecció dels treballs als centres educatius, tant de pública com de concertada. I un grup ben professional de persones jurades que han dictat el ver ed icte final del XXIII Premi Sambori de la Ribera 2021.

El lliurament presencial es podria fer a Alzira si les condicions que preveuen els protocols
sanitaris es poden acomplir, cas contrari ho farem de forma de vídeo amb la Gala Virtual
Sambori 2021.

EDUCACIÓ INFANTIL DE 0 a 3 ANYS
A CULLERADES
MESTRES: CRISTINA MORENO I CRISTINA OJEDA
ESCOLETA I MUNICIPAL NINOS DE CARLET
EDUCACIÓ INFANTIL DE 3 ANYS
“11 FORMIGUES
MESTRA: VIKI HERNÁNDEZ OLIVER
CP VTE BLASCO IBÁÑEZ DE RAFELGUARAF
EDUCACIÓ INFANTIL DE 4 ANYS
UN VIATGE A L’ANTÀRTIDA
MESTRA: ALICIA ESTELLÉS TORTOSA
CP CERVANTES D’ALCÀNTERA DE XÚQUER
EDUCACIÓ INFANTIL DE 5 ANYS
UN SOMNI POLICIAL
MESTRA: NOE GARCÍA PELLICER
CP FEDERICO GARCÍA SANCHIS D’ALZIRA
PREMI EMPAR GRANELL, A LA MILLOR PROPOSTA DIDÀCTICA
EL LLEÓ FAMOLENC
MESTRA: Mª ENCARNACION ESCANDELL GRAUCP BOSCH MARÍN DE CARLET
PRIMER CURS DE PRIMÀRIA – MODALITAT D’AULA
EL PLANETA GALLETA
MESTRA: CONSUE ESTEVE
CP BLASCO IBÁÑEZ D’ALGEMESÍ
NINOT DE NEU
MESTRE: FRANCISCO CICUENDEZ NIETO
CP BOSCH MARÍN DE CARLET )
PRIMER CICLE DE PRIMÀRIA – MODALITAT INDIVIDUAL
DE LA CIUTAT AL CAMP
ONA HERNÁNDEZ MUÑOZ
CP L’ALCOCERA DE POLINYÀ DE XÚQUER
POLI EL MONSTRE
ROQUE AVILÉS MOMPÓ
CP JOAQUIN MUÑOZ DE TORÍS
LLUÍS I EL LLAPIS MÀGIC
ERICK SANZ LINAS
CRA RIBERA ALTA DE SANT JOANET
SEGON CICLE DE PRIMÀRIA
EL BURRET ARTISTA
MARIA LLADOSA BOSCH
CP ALMASSAF D’ALMUSSAFES
UNA MALA DECISIÓ
ARNAU GADEA BELLO
CP SANCHIS GUARNER DE LA POBLA LLARGA
QUÈ LI PASSA A L’ARC DE SANT MARTÍ?
ESTEL CERVERA SANZ
CP SANT JAUME APÒSTOL D’ALFARB
TERCER CICLE DE PRIMÀRIA
LA CORDA I EL POAL
JORDI SOLVES VERDÚ
CP HERETATS DE L’ALCÚDIALA MELODIA MÀGICA
MARIA VIÑERTA GIMENO
CP BALMES DE GUADASSUAR
MAI DEIXES DE SOMIAR LLÚCIA
CANDELA GARCÍA GARRE
CP CERVANTES D’ALGEMESÍ
PRIMER CICLE DE SECUNDÀRIA
SALVEM EL XÚQUER
PAU VIEL VÁZQUEZ
CC FÀTIMA DE SUECA
DE SOBTE…
DAVID POLICARPO VILLAMARÍN
IES ARABISTA RIBERA DE CARCAIXENT
ARCHIE WILIAMS I LA FULLA MALEÏDA
ALBERTO PRIMO CANDEL
IES LA MURTA D’ALZIRA
SEGON CICLE DE SECUNDÀRIA
TAN SOLS UNA ABRAÇADA I UN BES
NEREA ALIQUES ZAFRILLA
CC XÚQUER CENTRE EDUCATIU D’ALZIRA
L’ÀNIMA RERE L’ESPILL
MARIA LISART RODRÍGUEZ
IES TORÍS DE TORÍS
DESTÍ
MARIA MUÑOZ SERRA
IES LA MURTA D’ALZIRA
BATXILLERAT I CICLES FORMATIUS
SOM MOVIMENT
LORENA ESPARZA BONAFÉ
IES EDUARDO PRIMO DE CARLET
TRES,TRES,TRES
MARIA YUE CASAS GALÁNIES ALCALANS DE MONTSERRAT
DONA D’AIGUA
ÀLEX CHAFES MARTORELL
IES ARABISTA RIBERA DE CARCAIXENT
Accèssit:
APOLOGIA DEL TEU RECORD
YANA DE VUYST
IES ARABISTA RIBERA DE CARCAIXENT
FORMACIÓ DE PERSONES ADULTES I ESCOLES OFICIALS D’IDIOMES
LA CASETA DEL LEPRÓS
Mª CARMEN GARCÍA RODRÍGUEZ
CENTRE MUNICIPAL FPA D’ALMUSSAFES
NECE – MODALITAT INDIVIDUAL
ELS FAMILUKIS
DIAN MITKON MITKON
IES ARABISTA RIBERA DE CARCAIXENT
EL NINOT FUM
ÓSCAR COSTA GIMÉNEZ
CP ALBORXÍ D’ALZIRA
EL DRAC, FERDAOUS I DANILA
YOUSRA OUBARI
CP BLASCO IBÁÑEZ D’ALGINET
I, per descomptat, el nostre agraïment a totes les persones que han format part del jurat del
XXIII PREMI SAMBORI DE LA RIBERA 2021:
Infantil: 0–3, 3, 4 i 5 anys
Ester Rincón Rodríguez
Duli Capellino
Xusa Franch Jover
Ramón Martí
Emília Català Ciscar
Premi Empar Granell a la millor proposta didàctica
Pepa López Polo
Col.lectiu Primer Cicle Primària
Carme Congost Camacho
Loles de la Asunción
Primer Cicle PrimàriaLluís Cases Alba
Mª Eugènia Pelufo Collado
Diamar Torremocha
Segon Cicle Primària
Consue Esteve
Joan Andrés Terentí
Josep Chaqués
Ramón Torres Baldoví
Lupe Palau Monteagudo
Tercer Cicle Primària
Joana Navarro Franco
Emili Gascó
Enric Ramiro Roca
Enric Lluch
Salva Sellens
Vicent Bataller Ferrando
Secundària 1er Cicle
Empar Selfa
Vicent Girbés Roig
Josep Verdeguer
Secundària 2n
Josep Antoni Fluixà
Mª Lluisa Carrió Aranda
Dolors Millo Antich
Batxillerat i Cicles Formatius
Empar Moreno Parejas
FPA / EOI
Empar Moreno Parejas
NECES (necessitats educatives)
Virgínia Martínez Calvo
EQUIP COORDINADOR
Coordinador Comarcal PERE CALPE 677133817 paquipere@gmail.com
President Coordinadora JOAN CORTÉS trobadalaribera@gmail.com
Treballador i membre de la junta ERNEST ARTAL 683111386 trobadalaribera@gmail.com
Recordeu que el Sambori continua i que esperem que prompte puguem tornar a veure’ns i fer
els lliuraments comarcals i de país amb la festa que es mereixen.
Moltíssimes gràcies per la vostra participació.
Esperem llegir-vos també en la propera edició del Premi Sambori 2022.