Jaume Bohigues dona a conèixer la totalitat de la seua candidatura per a la JLF d’Alzira

0
618
Jaume Bohigues candidatura definit
Candidatura definitiva

Una vegada obert el termini oficial per a la presentació de les candidatures a President de Junta Local fallera per als dos pròxims exercicis fallers, Bohigues, presenta la seua candidatura amb l’equip de falleres i fallers que formarà la seua Junta Directiva en el cas que siga elegit President de dita entitat.

És tracta d’un equip de falleres i fallers  de gran experiència al món de les falles, des de presidents de comissió d’anys anteriors, com dos Falleres Majors d’Alzira i  Falleres  que també han ostentat el títol de falleres  majors de comissió, però  sobretot, són persones molt involucrades dins les seues falles, representant tots ells,  un total de 19 comissions falleres d’Alzira.

Així mateix, la candidatura compta amb un important nombre de falleres en les diferents delegacions.

Aquest és el equip:

PRESIDÈNCIA                                      Jaume Bohigues Agustí.- (Falla Plaça Malva)

VICEPRESIDÈNCIES                           Santiago Pérez Pellicer.- (F.Plaça Major)

                                                               Luis Gisbert Sanmartin.- (F. Avda. Luis Suñer) 

                                                               Pascual Villén.- (F. Pare Castells)

                                                               Alberto Yago Canet.-(F. Plaça del Forn).

                Rocío Campos Muro.- (F. Plaça Major).

                Vicente Sanmartin Vázquez.- (F. Caputxins).

                                                               Vicente Javier Juan Vaño.- (F. Sants Patrons).

                                                               Carmen Martí .- (F. Pintor T. Andreu).

SECRETARIA GENERAL                  Sebastián Gil Zamora.- (F. Plaça Major).

ASSESOR PRESIDÈNCIA                 José Luis Rojas Crespo.- (F. Plaça Major)

ASSESORA VICEPRESIDÈNCIES    Mª José Boluda Castelló. (F. Avda. Luis Suñer).

VICE-SECRETARIA                             Rebeca Chorro Ramirez.- (F. Avda. Josep Pau).

                                                                 Oreto Piera.- (F.  Plaça Major).

TRESORERIA                                        Estefania Càrcel Esteban. – (F. Plaça del Forn).

DELEGACIÓNS ÀREA FESTEIGS, INFANTILS I ESPORTS.

                                 Ruben Llopis.  (F. Sant Roc)

                                                                 Fernando López Sanchez (F.Sants Patrons)     

                                                                 Vicent Calafat.- (F. Camí Nou)

                                                                 José Gamero.-  (F. Pere Morell)

                                                                 Marina Gil.- (F.Pare Castells)

                   DELEGACIÓ DESFILES   Bernardo Roca.- (F. Pare Castells)

                                                                 Francisco López- (F.  Pare Castells)                     

                                                                 Rafa López  García.- (F.Caputxins)

DELEGACIÓ MONUMENTS

Juan José Gonzalez. – (F. San Joan).

Enric Llorca Rodriguez. – (F. Ausias March)

Carlos Gonzalez. – (F.Plaça Malva).

Mª Jesús Villén.- (F. Pare Castells)

Christian Gil Zamora. – (F. Plaça Germanies).

DELEGACIÓ CULTURA I SOLIDARITAT

                                                               Tamara Pérez Albelda. – (F. Avda. Luis Suñer)

                                                               Luis Gisbert Soriano. – (F. Avda. Luis Suñer)

                                                               Sonia García Hurtado. – (F.Plaça Germanies)

                                                               Susi Soler Pellicer. – (F. Doctor Ferrán).

DELEGACIÓ CENSOS I RECOMPENSES.

                                                               Creu Casañ Sampedro.- (F.Sants Patrons)

                                                               Alba Jordán Calero.- (F.Sants Patrons)

Isidro Bixquert. – (F. Sants Patrons).

Adrián Navalón Escrivá.- (Falla Sants Patrons)

DELEGACIÓ JURIDICA E INCIDÈNCIES

Rafa Domenech Chornet.- (F. Sagrada Familia).

Clara Eugenia Aledón. – (F. Plaça del Forn).

DELEGACIÓ PROTOCOL I RELACIONS PÚBLIQUES

Neus Garés Caballero .- (F. Plaça del Forn).

Carmen Fortes Serna .- (F. Plaça d’Alacant).

Mª Jesus Tortosa.- (F. Pintor T. Andreu).

Casandra Ferrer Tatay. (F. Doctor Ferrán).

Mª Carmen Gil.- (F. Sant Andreu).

DELEGACIÓ XARXES  SOCIALS    Natalia Juan Garrigues. (F. Sants Patrons).

 

 

 

               

Dejar respuesta

Please enter your comment!
Please enter your name here