Resultats i classificacions de la última jornada de la primera ronda del Cotif Promeses

0
377
Prebenjamí de la UD Alzira

Ahir es va disputar la 6a i penúltima jornada del COTIF Promeses 2014, on els equips han desplegat un bon nivell de futbol, i en alguns partits estava en l’aire la classificació per a les semifinals que es disputaran demà dilluns.

 Resultats 6a Jornada – Dissabte16 d’agost 2014

.- Categoria Aleví – Camp 1 A

18,00 h.- UE L’Alcúdia, 0 – Med Soccer Academy, 1

19,00 h.- Valencia CF, 0 – Alboraya CF, 5

20,00 h.- Selecció de la Ribera, 0 – UD Alzira, 0

21,00 h.- Selecció Camp del Túria, 6 – Deportes Júcar, 0

22,00 h.- Levante UD, 6 – Tavernes Blanques CF, 1

 

Classificació després de la 6a Jornada

Nº. Classificació Grup  A J. G. E. P. F. C. Ps. + –
Alboraya CF

4

4

0

0

18

1

12

17

Med. Soccer Academy

4

3

1

0

11

2

10

9

Valencia CF

4

1

2

1

8

9

5

-1

Ciutat d’Alzira

4

1

1

2

6

11

4

-5

UE L’Alcúdia

4

1

0

3

6

7

3

-1

Benetússer-Favara 4 0 0 4 2 21 0 -19
Nº. Classificació Grup  B J. G. E. P. F. C. Ps. .+ –
UD Alzira

5

3

2

0

13

5

11

8

Levante UD

4

3

1

0

10

2

10

8

Selecció de la Ribera

5

2

1

2

9

4

7

5

Selecció Camp del Túria

4

2

0

2

10

5

6

5

Tabernes Blanques CF

4

1

0

3

6

15

3

-9

Deportes Jucar

4

0

0

4

1

18

0

-17

.- Categoria Benjamí – Camp 1B

18,00 h.- Alzira B, 2 – Selecció Camp del Turia, 3

19,00 h.- Valencia CF, 8 – CF Promeses Sueca, 4

20,00 h.- Deportes Júcar, 2 – Tavernes Blanques CF, 3

21,00 h.- Med Soccer Academy, 1 – EMF Guadassuar, 1

22,00 h.- UD Alzira, 3 – Selecció Mediterráneo, 1

 

Classificació després de la 6a Jornada

Nº. Classificació Grup  A J. G. E. P. F. C. Ps. + –
Valencia CF 4 4 0 0 21 6 12 15
UD Alzira B 4 3 0 1 14 7 9   7
CFB Castelló d l Ribera 4 2 0 2 10 12 6 -2
Selecció Camp d Turia 4 1 1 2 6 10 4 -4
UE L’Alcúdia 4 0 2 2 1 5 2 -4
CF Promeses Sueca 4 0 1 3 8 20 1 -12
Nº. Classificació Grup  B J. G. E. P. F. C. Ps. .+ –
Med. Soccer Academy 4 3 1 0 10 4 10   6
EMF Guadassuar 4 2 2 0 13 3 8 10
UD Alzira 4 2 1 1 8 2 7   6
Selecció Mediterráneo 4 1 1 2 5 7 4 -2
Tabernes Blanques CF 5 1 1 3 6 16 4 -10
Deportes Jucar 5 1 0 4 6 16 3 -10

                                                                                                                            

.- Categoria Pre Benjamí – Camp 2

18,00 h.- Ciutat de Cullera, 2 – Sporting de Canals, 3

19,00 h.- Valencia CF, 2 – UE L’Alcúdia, 2

20,00 h.- CF Promeses Sueca, 1 – Real Gandia F, 9

21,00 h.- Selecció Camp del Túria, 0 – Mislata UF, 3

22,00 h.- UD Alzira, 1 – Levante UD, 2

 

Classificació després de la 6a Jornada

Nº. Classificasió Grup  A J. G. E. P. F. C. Ps. + –
Med. Soccer Academy 4 3 1 0 14 2 10 12
UE L’Alcúdia 4 2 1 1 14 8 7   6
Sporting Canals 4 2 1 1 9 14 7 -5
Valencia CF 4 1 2 1 8 10 5 -2
Ciutat de Cullera 4 0 2 2 9 12 2 -3
Pobla Llarga 4 0 1 3 9 17 1 -8
Nº. Classificació Grup  B J. G. E. P. F. C. Ps. .+ –
Mislata UF 4 4 0 0 13 0 12 13
Real Gandia CF 5 4 0 1 17 5 12 12
UD Alzira 4 2 0 2 9 3 6   6
Levante UD 4 2 0 2 11 8 6   3
CF Promeses Sueca 5 1 0 4 4 26 3 -22
Selecció Camp dl Túria 4 0 0 4 0 12 0 -12

.- Última Jornada – Diumenge, 17 d’agost 2014

.- Categoria Aleví – Camp 1 A

18,00 h.- Benetússer-Favara – Ciutat d’Alzira

19,00 h.- Valencia CF – UE L’Alcúdia

20,00 h.- Alboraya CF – Med Soccer Academy

21,00 h.- Selecció Camp del Túria – Tabernes Blanques CF

22,00 h.- Deportes Júcar – Levante UD

.- Categoria Benjamí – Camp 1B

18,00 h.-CFB Castelló de la Ribera – UE L’Alcúdia

19,00 h.- Valencia CF – Alzira BCF

20,00 h.- Promeses Sueca – Selecció Camp del Túria

21,00 h.- Med. Soccer Academy – Selecció Mediterráneo

22,00 h.- EMF Guadassuar – UD Alzira

.- Categoria Pre Benjamí – Camp 2

18,00 h.- Pobla Llarga – Med Soccer Academy

19,00 h.- Valencia CF – Ciutat de Cullera

20,00 h.- UE L’Alcúdia – Sporting Canals

21,00 h.- Selecció Camp del Túria – Levante UD

22,00 h.- Mislata UF – UD Alzira

Dilluns 18 d’agost, Semifinals de les 3 Categories, a les 20,00 i 21,00 h.

Dimarts, 19 d’agost, GRAN FINAL, a les 21,00 h.

 

Eduardo Sala/Riberaexpress

Dejar respuesta

Please enter your comment!
Please enter your name here