Guadassuar acollirà hui els campions de futbol 8 en el Memorial Josep Sirera

0
329
Aleví del Ciutat d’Alzira

Aleví B de la UD Alzira

La Delegació de la Ribera de la FFCV, celebrarà, hui, el XIII Memorial ‘Josep Sirera Poquet’, en el Poliesportiu Municipal de Guadassuar, en homenatge al què fora Delegat Federatiu.

 Al finalitzar els partits dels Campions de Grup del futbol 8, es celebraran els actes d’entrega dels trofeus acreditatius de Campions de lliga de futbol 8 i futbol 11, així com dels trofeus de Campió de Campions en les categories de fútbol-8.

Per a saber els que seran els Campions de Campions de futbol 8, es jugaran partits d’una part, de 10 minuts de duració, entre els Campions dels equips enquadrats en la Delegació de La Ribera, en les categories de Pre-Benjamin, Benjamin i Aleví.

Ordre de partits a jugar, en el Camp 1

Pre-Benjamins

Hora

Grup

Equip

 

Equip

16,30

A

U.E. L’Alcúdia «A»   –  UD Genovès

16,45

A

FB Dènia «A»   –  CE Pobla Llarga

17,00

B

UD Alginet «B»   –  CF Miramar «A·

17,15

B

CF Sporting Canal «A»   –  FB Dènia «B»

17,30

A

U.E. L’Alcúdia «A»   –  FB Dènia «A»

17,45

A

UD Genovès   –  CE Pobla Llarga

18,00

B

UD Alginet «B»   –  CF Sporting Canal «A»

18,15

B

CF Miramar «A·   –  FB Dènia «B»

18,30

A

U.E. L’Alcúdia «A»   –  CE Pobla Llarga

18,45

A

UD Genovès   –  FB Dènia «A»

19,00

B

UD Alginet «B»   –  FB Dènia «B»

19,15

B

CF Miramar «A”   –  CF Sporting Canal «A»

19,30

Guanyador Grup A

  – 

Segon Grup B

19,45

Guanyador Grup B

  – 

Segon Grup A

 20,00

Finalista 1

  – 

Finalista 2

Grup A: U.E. L’Alcúdia «A», UD Genovès, FB Dènia «A», CE Pobla Llarga

Grup B: UD Alginet «B», FB Dènia «B», CF Miramar «A”, CF Sporting Canal «A»

Benjamins

Hora

Grup

Equip

 

Equip

16,30

A

Guadassuar «A»

 

CD Rafelguaraf

16,45

A

CD SB Ontinyent «D»

 

Real de Gandia «B»

17,00

B

UD Alzira «B»

 

CF Plus Xàtiva «A»

17,15

C

CF Atletico Carcer

 

CF FB La Sènia

17,30

A

Guadassuar «A»

 

CD SB Ontinyent «D»

17,45

A

CD Rafelguaraf

 

Real de Gandia «B»

18,00

B

UD Alzira «B»

 

CFB Gandia «C»

18,15

C

CF Atletico Carcer

 

CFB Gandia «A»

18,30

A

Guadassuar «A»

 

Real de Gandia «B»

18,45

A

CD Rafelguaraf

 

CD SB Ontinyent «D»

19,00

B

CF Plus Xàtiva «A»

 

CFB Gandia «C»

19,15

C

CF FB La Sènia

 

CFB Gandia «A»

 19,30

Guanyador Grup A

 

Guanyador Grup C

 19,45

Guanyador Grup B

 

Segon Grup A

 20,00

Finalista 1

 

Finalista 2

Grup A: Guadassuar «A», Real de Gandia «B», CD Rafelguaraf, CD SB Ontinyent «D»

Grup B: UD Alzira «B»,  CF Plus Xàtiva «A», CFB Gandia «C»

Grup C: CF Atletico Carcer, CF FB La Senia, CFB Gandia «A»

Alevins

Hora

Grup

Equip

 

Equip

16,30

A

UD Alzira «B»

 

Ciutat d’Alzira

16,45

A

CF Plus Xàtiva «B»

 

UD Oliva «A»

17,00

B

CD SB Ontinyent «C»

 

CD Rafelguaraf

17,15

C

CD SB Ontinyent «A»

 

Real de Gandia «B»

17,30

A

UD Alzira «B»

 

CF Plus Xàtiva «B»

17,45

A

Ciutat d’Alzira

 

UD Oliva «A»

18,00

B

CD SB Ontinyent «C»

 

CFB Gandia «C»

18,15

C

CD SB Ontinyent «A»

 

PD Ayorense «A»

18,30

A

UD Alzira «B»

 

UD Oliva «A»

18,45

A

Ciutat d’Alzira

 

CF Plus Xàtiva «B»

19,00

B

CD Rafelguaraf

 

CFB Gandia «C»

19,15

C

Real de Gandia «B»

 

PD Ayorense «A»

19,30

Guanyador Grup A

 

Guanyador Grup C

19,45

Guanyador Grup B

 

Segon Grup A

20,00

Finalista 1

 

Finalista 2

Grup A: UD Alzira «B», Ciutat d’Alzira, CF Plus Xàtiva «B», UD Oliva «A»

Grup B: CD SB Ontinyent «C», CD Rafelguaraf, CFB Gandia «C»

Grup C: CD SB Ontinyent «A», Real de Gandia «B», PD Ayorense «A»

 Normes per al Torneig “ José Sirera Poquet”, Guadassuar

a.- Els equips deuen estar a l’hora prevista en el calendari a peu de camp, per a començar. En cas de no compareixença, es donarà per guanyador a l’altre equip.

b.- La competició en totes les categories, està basada en lliguetes de tres o quatre equips. La classificació a la fase final, és el primer en la lliga de tres, ó primer i segon, en les lliguetes de quatre, tal com marca el calendari.

 c.- En cas d’empat de punts en les lliguetes, el campió eixirà d’aplicar les següents normes:

* Diferencia de gols marcats i rebuts.

* Més gols marcats

* 3 penals que es tirarien en cas que continuarà l’empat.

d.- En les semifinals, finals i partit únics de la primera fase, es tiraran 3 penals. De persistir l’empat, es tirarien penals, fins que un falla.

Avisos – Consells

.- L’equip que queda eliminat, deurà passar pel lloc que s’indiquen, per rebre el berenar corresponent, a partir de les 19 hores.

.- L’entrega de trofeus, començarà a partir de les 20,15 hores.

.- Per seguretat, es demana no deixar cap pertinença personal, als vestuaris.

L’Organització, no es farà responsable de les possibles pèrdues.

Trofeus als Campios de,

 

2ª Cadet  “Copa Coca-Cola”: Grup XI: U.D. Portuarios.- Grup XII: C.F.B. Castelló.-  Grup XIII: U.D. At Carcaixent “A”.- Grup XIV: U.D. Benigànim “A”.

2ª Infantil: Grup XI; C.E. La Font d’Encarros.- Grup XII: C.F.B. Castelló.- Grup XIII: U.D. Benigànim “B”.- Grup XIV: U.D. Benigànim “A”.- Grup XV: C.F. Playas de Gandia “B”.

Futbol 8 – Trofeus

Als Campions de les Categories de: Pre-Benjamí, Benjamí i Alevins, de La Ribera, La Costera i La Safor, que disputen el Torneig “Josep Sirera Poquet”

Riberaexpress, dona la Enhorabona  a tots els equips Campions, als entrenadors/monitors, i als jugadors, que ho han fet possible, i els anima a aconseguir cotes mes altes.

Eduardo Sala/Riberaexpress.

Dejar respuesta

Please enter your comment!
Please enter your name here