Mario Baldoví guanya la XII Mitja Marató Samaruc d’Algemesí

0
500
Mario Baldoví

 

El corredor del Runnersworld-Valencia, Mario Baldoví Ferrer, ha guanyat hui la XII edició de la Mitja Marató del Samaruc disputada a Algemesí. Baldoví ha invertit un temps d’1 hora i 14 minuts, mentre el segon classificat, Iván Robles del C.A. Massamagrell feia 1h 14′ 40″, mentre l’atleta de La Malla Tot Pulmó, Manel Ballester era tercer amb un temps de 1h 15′ 37¨.

La prova ha estat disputada sobre una distància de 21.097 metres als voltants de la LLacuna del Samaruc ha estat organitzada per l’Ajuntament d’Algemesí i pel Club Tortuga.

Classificació dels 100 primers:  (Mychip.es)

Pos. Tiempo Ritmo Dorsal Participante Pos/C Categoria Club
1 01:14:00 3:30 530 BALDOVI FERRER, MARIO 1 VA-M RUNNERSWORLD – VALENCIA DIPLOMA
2 01:14:40 3:32 364 ROBLES COLLADO, IVÁN 1 SEN-M CA MASSAMAGRELL DIPLOMA
3 01:15:37 3:35 253 BALLESTER SANZ, MANEL 2 VA-M LA MALLA TOT PULMO DIPLOMA
4 01:15:49 3:36 68 ALEPUZ HERNANDEZ, ELIS 3 VA-M RUNNERS WOLRD VALENCIA DIPLOMA
5 01:15:58 3:36 691 VÉLEZ MARTÍNEZ, FRAN 4 VA-M CD RUNNERSWORLD DIPLOMA
6 01:17:13 3:40 407 IBÁÑEZ ESTEBAN , ANTONIO 5 VA-M CA LA NUCIA DIPLOMA
7 01:17:44 3:41 504 MACHI ORTIZ, DOMINGO 6 VA-M CLUB.ATLETISMO.BENIMODO DIPLOMA
8 01:17:52 3:41 380 SANCHEZ QUIROS, MIGUEL ANGEL 2 SEN-M C.A RIBAROJJA RIBAPEU DIPLOMA
9 01:18:10 3:42 481 ALBEROLA CATALAN, ANTONIO 7 VA-M S.D. CORRECAMINOS DIPLOMA
10 01:18:33 3:43 393 ABELLAN LUCAS, DANIEL 3 SEN-M DIPLOMA
11 01:18:45 3:44 290 PIQUERAS TORRES, JONATHAN 4 SEN-M C.A.XATIVA DIPLOMA
12 01:18:46 3:44 382 VILLAESCUSA PARDO, JAVIER 5 SEN-M DIPLOMA
13 01:18:57 3:45 539 GARCIA SANJUAN, JUAN SALVADOR 8 VA-M TORTUGA DIPLOMA
14 01:18:58 3:45 80 GREGORI TORTOSA, JAVIER 9 VA-M DAIMUZ DIPLOMA
15 01:19:11 3:45 698 MOZOS MARTIN, JAVIER 10 VA-M CLUB ATLETISME L´ALCUDIA DIPLOMA
16 01:19:35 3:46 517 PEREZ ZARAGOZA, RAMON 11 VA-M CLIMATURIA RUNNING DIPLOMA
17 01:19:37 3:46 357 LATORRE FUENTES, MANOLO 1 VC-M TORTUGA ALGEMESI DIPLOMA
18 01:19:42 3:47 542 NOGUÉS ROIG, ALEXANDRE 12 VA-M TORTUGA ALGEMESI DIPLOMA
19 01:19:47 3:47 600 RODRIGUEZ LOZANO, JULIO 13 VA-M DENTALCAS CASTELLON DIPLOMA
20 01:20:27 3:49 241 KRISTENSEN, TROND 14 VA-M SM LA NUCIA DIPLOMA
21 01:20:38 3:49 234 NADAL GARCIA, DAVID 15 VA-M C.A. CORRIOLS DIPLOMA
22 01:20:43 3:50 144 NIANG, GADA 6 SEN-M CARRERISTAS DIPLOMA
23 01:20:54 3:50 159 LOPEZ MUÑOZ, MANUEL 7 SEN-M DIPLOMA
24 01:21:00 3:50 301 VAYÁ CUCARELLA, DAVID 16 VA-M ATL. CARCAIXENT DIPLOMA
25 01:21:16 3:51 413 CARRETIE WARLETA, GERMAN 1 VB-M C. A. ALCANATIF DIPLOMA
26 01:21:24 3:52 375 ALMARCHA FRAGA, ALFONSO 8 SEN-M ATLETISME SAGUNT DIPLOMA
27 01:21:25 3:52 269 LOPEZ NAVARRO, JOSE ANTONIO 2 VB-M C.A. HELLIN DIPLOMA
28 01:21:39 3:52 123 FERRÚS AZNAR, ANTONIO 17 VA-M ROCK’N ROLL TEAM DIPLOMA
29 01:21:46 3:53 632 SISTERNES, RICARDO 9 SEN-M DIPLOMA
30 01:21:54 3:53 281 SANCHIS SERRA, TONI 10 SEN-M DIPLOMA
31 01:22:01 3:53 552 RECATALA VIVES, ALBERTO 18 VA-M C.M.GR33-TOTTRAIL DIPLOMA
32 01:22:10 3:54 485 PERIS RUBIO, ÓSCAR 11 SEN-M C.A.XÀTIVA DIPLOMA
33 01:22:18 3:54 553 LLINARES SOLDADO, PEPE 12 SEN-M C.A. SOLLANA DIPLOMA
34 01:22:18 3:54 449 BAIXAULI SANZ, ENRIQUE 3 VB-M RUNNERSWORLD – VALENCIA DIPLOMA
35 01:22:33 3:55 19 NAVARRO CORRAL, JOSE MANUEL 13 SEN-M DIPLOMA
36 01:22:59 3:56 700 ZURIAGA GASCON, BALTASAR 19 VA-M DIPLOMA
37 01:23:18 3:57 663 MONEVA RICO, MANUEL 20 VA-M DIPLOMA
38 01:23:19 3:57 320 CAMARASA GONZALEZ, RAUL 21 VA-M DIPLOMA
39 01:23:49 3:58 540 ORENGA CASTELLO, JOSE IGNACIO 14 SEN-M C.A. LA VALL D’UIXO DIPLOMA
40 01:23:54 3:59 384 LENA PEDRON, JOSE MANUEL 4 VB-M CLUB DE CORRER PEUS QUETS DIPLOMA
41 01:24:08 3:59 563 CENDON GONZALEZ, JUAN ANTONIO 5 VB-M TRIPUZOL DIPLOMA
42 01:24:13 3:00 309 CATALA TORREGROSA, JOSEP 6 VB-M C.A. LA XARA DIPLOMA
43 01:24:43 4:01 659 MIRASOL RUBIO, ERNESTO 22 VA-M DOÑA GERMANA AUDÍFONOS DIPLOMA
44 01:24:44 4:01 627 POZO HERMOSILLA, CARLOS 7 VB-M CLIMATURIA DIPLOMA
45 01:24:52 4:01 207 VALLET FALCO, JORGE 23 VA-M CLUB CICLISTA CULLERA DIPLOMA
46 01:24:54 4:01 626 ALBERT TOLEDO, JOSÉ 24 VA-M DIPLOMA
47 01:24:59 4:02 685 FORQUET DOMENECH, ROBERTO JUAN 25 VA-M C.A. SUECA DIPLOMA
48 01:25:01 4:02 40 SANSEBASTIAN FOS, MARC 15 SEN-M MARENY DE BARRAQUETES DIPLOMA
49 01:25:16 4:03 642 PIQUERAS ROMAN, ALFONSO 16 SEN-M C A CAMALLARGA DIPLOMA
50 01:25:39 4:04 97 SANCHIS ENRIQUE, JORDI 17 SEN-M TORTUGA ALGEMESI DIPLOMA
51 01:25:48 4:04 650 FERRER NOGUERA, EMILI 26 VA-M CLUB LA RABOSA DIPLOMA
52 01:25:56 4:04 492 FRANCO MASCAROS, DAN 18 SEN-M C.A. EL CASTELLET DIPLOMA
53 01:26:05 4:05 482 CLIMENT GUZMAN, VICENTE MANUEL 27 VA-M TORTUGA ALGEMESI DIPLOMA
54 01:26:12 4:05 433 JUAN VILLANUEVA, JOSÉ ANTONIO 8 VB-M CLUB ATLETISME PAIPORTA DIPLOMA
55 01:26:17 4:05 585 ANTON VICENTE, JOSE LUIS 19 SEN-M C.A OLLERIA DIPLOMA
56 01:26:19 4:06 392 MARTINEZ PEDRON, VICTOR MANUEL 28 VA-M DIPLOMA
57 01:26:19 4:06 388 GARCIA GANDIA, PEDRO 29 VA-M DIPLOMA
58 01:26:23 4:06 350 CAMARASA ESCRIG, JORDI 20 SEN-M DIPLOMA
59 01:26:33 4:06 70 ESPAÑA GIMENEZ, JUAN ENRIQUE 9 VB-M CLUB TRIATLON DE ALGEMESI DIPLOMA
60 01:26:35 4:06 664 PEREZ PAYNO, IGNACIO 30 VA-M C.A. CORRELIANA DIPLOMA
61 01:26:40 4:06 312 CALDES ARANDIGA, PEPE 31 VA-M C.A. EL CASTELLET DIPLOMA
62 01:26:59 4:07 457 VIDAL SUCH, JOAN 21 SEN-M CLUB ATLETISME L’OLLERIA DIPLOMA
63 01:27:13 4:08 524 MOLINA GARCIA-MUÑOZ, DANIEL 32 VA-M CA LA VALL D’UIXO DIPLOMA
64 01:27:18 4:08 498 RIBES ROIG, MIGUEL 33 VA-M DIPLOMA
65 01:27:24 4:09 69 GARCIA NAVARRO, JOSE MANUEL 10 VB-M C.A. OLLERIA DIPLOMA
66 01:27:26 4:09 459 FOLQUES LORENTE, MAXIMO 22 SEN-M C.E.DORSAL 19 PEGO DIPLOMA
67 01:27:35 4:09 464 CATALA ALPUENTE, ENRIQUE 34 VA-M C A PUÇOL DIPLOMA
68 01:27:41 4:09 596 SALA FERRER, CARMEN 1 VC-F DORSAL 19, PEGO DIPLOMA
69 01:27:48 4:10 622 CAMARASA HERVÁS, TOMÁS 35 VA-M CLIMATURIA DIPLOMA
70 01:27:54 4:10 625 SAIS GONZALEZ, JOSE CARLOS 23 SEN-M TRIATLO GUADASSUAR DIPLOMA
71 01:28:02 4:10 322 PEREA MONTERO, EDUARDO 11 VB-M LA RABOSA DIPLOMA
72 01:28:03 4:10 229 GUILLEM GARULO, JUANJO 36 VA-M CLUB ATLETISME SOLLANA DIPLOMA
73 01:28:13 4:11 180 ABELLA MARÍ, ANGEL RAMÓN 37 VA-M SAYMOPACK DIPLOMA
74 01:28:21 4:11 621 MÁRQUEZ DEL MORAL, RAFAEL 38 VA-M CLIMATURIA DIPLOMA
75 01:28:31 4:12 142 ESCOBAR BENEYTO, RAFA 12 VB-M LA RABOSA DIPLOMA
76 01:28:34 4:12 195 PALLAS MOMPARLER, MANUEL 39 VA-M LA RABOSA DIPLOMA
77 01:28:39 4:12 441 OLIVARES NOGUERO, ANTONIO 13 VB-M DIPLOMA
78 01:28:42 4:12 212 PASTOR DOMINGO, MARCOS 24 SEN-M CLUB TRIATLO CARLET DIPLOMA
79 01:28:43 4:12 453 IGLESIAS NEBOT, JUAN JOSE 40 VA-M C.A. 42YPICO DIPLOMA
80 01:28:48 4:13 536 IBAÑEZ FERRER, JAVIER 14 VB-M DIPLOMA
81 01:28:57 4:13 614 LÓPEZ ORTELLS, FRANCISCO JAVIER 41 VA-M 42K+ DIPLOMA
82 01:29:01 4:13 460 ARTIGAU HILARIO, RICARDO 25 SEN-M C.E LA VESPA DE NOVETLÈ DIPLOMA
83 01:29:02 4:13 415 SAA CARRASCO, VICENT 42 VA-M C.A. FAVARA DIPLOMA
84 01:29:06 4:13 355 SUÑER, JOSE JAVIER 43 VA-M TORTUGA ALGEMESI DIPLOMA
85 01:29:09 4:14 78 COSTA JORDA, MIGUEL 2 VC-M LA ESPENTA DIPLOMA
86 01:29:11 4:14 641 COOPER VILLAR, TONI 26 SEN-M TORTUGA ALGEMESI DIPLOMA
87 01:29:12 4:14 192 ALAPONT DE ALCAZAR, CARLOS 44 VA-M DIPLOMA
88 01:29:12 4:14 153 MONTAGUD CAMARASA, JORGE 45 VA-M DIPLOMA
89 01:29:13 4:14 156 MARTINEZ VICENT, MARCOS 27 SEN-M ROCK’N ROLL TEAM DIPLOMA
90 01:29:33 4:15 179 BARBER FEÑIS, SIMON 15 VB-M DIPLOMA
91 01:29:34 4:15 378 JUAN SORIANO, VICENTE 46 VA-M C.A. RAFEL DIPLOMA
92 01:29:37 4:15 168 OLIVA MONTOYA, MANUEL 16 VB-M DIPLOMA
93 01:29:42 4:15 92 GARCIA BOU, SANTIAGO 47 VA-M DIPLOMA
94 01:30:01 4:16 476 FAYOS ROMERO, JOSÉ RAMÓN 28 SEN-M PENYA BLANC I BLAVA DIPLOMA
95 01:30:04 4:16 368 SEBASTIA ORDIÑANA, JORGE 48 VA-M C.A L ´OLLERIA DIPLOMA
96 01:30:07 4:16 583 FUSTER ROSELLO, JUAN 49 VA-M C.C. MARENY DE BARRAQUETES DIPLOMA
97 01:30:11 4:17 699 VALLS, EDU 50 VA-M AJOS XATIVA DIPLOMA
98 01:30:12 4:17 620 ALONSO ABAD, FERNANDO 17 VB-M CLIMATURIA RUNNING DIPLOMA
99 01:30:17 4:17 462 AUÑÓN RUIZ, ROBERTO 29 SEN-M DIPLOMA
100 01:30:32 4:18 164 SANCHO LLINARES, ANGEL 30 SEN-M C.C. LA GOTA GORDA DIPLOMA

 

 

Dejar respuesta

Please enter your comment!
Please enter your name here