Classificacions finals fase de grups del Cotif Promeses

0
282

Classificacions de les tres categories; alevins, benjamins i prebenjamins i ordre de joc per a les semifinals:

SEMIFINALES – ALEVINES COTIF PROMESES 2012

1r. GRUPO-A contra 2r. GRUPO-B SEMIFINALES 1r. GRUPO-B contra 2r. GRUPO-A
Hora Encuentro Resultado Encuentro
20,00 CF ESP CANALS UE L’ALCÚDIA
21,00 LEVANTE UD VALÈNCIA CF

CLASIFICACIÓN FASE DE GRUPOS – ALEVINES COTIF PROMESES 2012

Nº. Classificasió Grup A J. G. E. P. F. C. Ps. + –
CF ESP CANALS 4 3 1 0 9 4 10 5
VALÈNCIA CF 4 2 1 1 9 1 7 8
CIUTAT D’ALZIRA 4 1 2 1 8 11 5 -3
TORRE LEVANTE 4 1 1 2 6 7 4 -1
CDJ MANISENSE 4 0 1 3 5 14 1 -9
Classificasió Grup B J. G. E. P. F. C. Ps. .+ –
LEVANTE UD 4 4 0 0 16 0 12 16
UE L’ALCÚDIA 4 3 0 1 16 4 9 12
EMF GUADASSUAR 4 2 0 2 10 5 6 5
CD TORRENT 4 0 1 3 5 20 1 -15
XIRIVELLA CF 4 0 1 3 2 20 1 -18

SEMIFINALES – BENJAMINES PROMESES 2012

1r. GRUPO-A contra 2r. GRUPO-B SEMIFINALES 1r. GRUPO-B contra 2r. GRUPO-A
Hora Encuentro Resultado Encuentro
20,00 VALÈNCIA CF MISLATA UF
21,00 CF ESP CANALS C MALVA-ROSA

CLASIFICACIÓN FASE DE GRUPOS – BENJAMINES PROMESES 2012

Nº. Classificasió Grup A J. G. E. P. F. C. Ps. + –
VALÈNCIA CF 4 4 0 0 26 1 12 25
C MALVA-ROSA 4 2 1 1 7 11 7 -4
UD ALGINET 4 2 0 2 11 5 6 6
SE SUECA 4 1 1 2 4 13 4 -9
CIUTAT D’ALZIRA 4 0 0 4 1 19 0 -18
Classificasió Grup B J. G. E. P. F. C. Ps. .+ –
CF ESP CANALS 4 4 0 0 20 2 12 18
MISLATA UF 4 3 0 1 13 9 9 4
LA PATACONA 4 2 0 2 7 10 6 -3
BENETÚSSER-FAVARA 4 0 1 3 4 12 1 -8
UE L’ALCÚDIA 4 0 1 3 5 16 1 -11

SEMIFINALES  – PREBENJAMINES COTIF PROMESES 2012

1r. GRUPO-A contra 2r. GRUP-B SEMIFINALES 1r. GRUPO-B contra 2r. GRUP-A
Hora Encuentro Resultado Encuentro
20,00 VALÈNCIA CF UD ALGINET
21,00 EMF GUADASSUAR UD CARCAIXENT

CLASIFICACIÓN FINAL DE FASE DE GRUPOS – PREBENJAMINES COTIF PROMESES 2012

Nº. Classificasió Grup A J. G. E. P. F. C. Ps. + –
VALÈNCIA CF 4 4 0 0 20 3 12 17
UD CARCAIXENT 4 2 1 1 7 5 7 2
UE L’ALCUDIA 4 2 1 1 9 8 7 1
LA PATACONA 4 0 1 3 3 11 1 -8
SE SUECA 4 0 1 3 7 19 1 -12
Classificasió Grup B J. G. E. P. F. C. Ps. .+ –
EMF GUADASSUAR 4 3 1 0 21 3 10 18
UD ALGINET 4 3 0 1 11 6 9 5
CARLET EMF 4 2 0 2 8 15 6 -7
CD TORRENT 4 1 1 2 12 14 4 -2
TORRE LEVANTE 4 0 0 4 6 20 0 -14

Dejar respuesta

Please enter your comment!
Please enter your name here