Powered by Max Banner Ads 

 Powered by Max Banner Ads 
riberaexpress.es

La Junta Local Fallera d’Alzira concedix més de 80 recompenses

Pedro Benedito i Pepe Grau

Pedro Benedito i Pepe Grau

Recompenses pedro benedito Recompenses 17 recompenses isabel 1 Recompènses isabel 17 recompenses caputxins

La fallera major d’Alzira Lourdes Burgos i el president de la JLF Jaume Bohigues lliuraren el dissabte un total de 84 recompenses al Gran Teatre

Enguany s’ha atorgat la insígnia d’or a Pepe Grau, compositor, mestre i regidor d’Educació i Infància; i a Pedro Benedito, tècnic de Turisme de l’Ajuntament.

Tres insígnies póstumes, deu de la màxima categoria, i distincions a les comissions Caputxins i la Malva foren les més destacades.

RECOMPENSES:

OR, MURTA I BRILLANTS

ENRIQUE PARRA PELUFO (SANT JOAN)
DAVID RIOS FURIÓ (EL MERCAT)
MARIA ASUNCIÓN SOLER PELLICER (DOCTOR FERRAN)
CARLOS TARRANCÓN JOSÉ (DOCTOR FERRAN)
RAFAEL SIFRE BALAGUER (CAPUTXINS)
AMADEO POUS PUENTES (CAMI NOU)
LLUIS VICENT MENGUAL ALÓS (COLMENAR)
RICARDO CUENCA VIDAL (L´ALQUERIETA)
ANTONIO PLA GRIMALDOS (TULELL)
ANTONIO AUSINA HERNÁNDEZ (GERMANIES)

OR I MURTA

JAVIER LEAL GÓMEZ (EL MERCAT)
ADELA PALAU BERNIA (DOCTOR FERRAN)
JOSE VICENTE ASINS ESTEVE (DOCTOR FERRAN)
SALVADOR PERUCHO ALCÁZAR (DOCTOR FERRAN)
AMHER FERNÁNDEZ BOLUDA (PLAZA MAYOR)
EVA GALLART PORTALES (PLAZA MAYOR)

BERNARDO ROSELL BONO (PLAZA MAYOR)

BERNARDO PARRA ASINS (CAPUTXINS)

MARGARITA INMACULADA MARTÍ VIDAL (EL FORN)
RAFAEL TOMÁS MONTÓN MARÍN (EL FORN)
JOSÉ VICENTE PLA JUAN (EL FORN)

JAVIER ANDUJAR ANDUJAR (CAMI NOU)
SALVADOR CARRASCOSA ROVIRA (CAMI NOU)
RAFAEL GRAMAJE BALAGUER (CAMI NOU)
JUAN JOSÉ GIMÉNEZ ESTEVE (COLMENAR)
EDUARDO EXPÓSITO MOYA (HERNÁN CORTÉS)
BERNARDO CORTÉS CUEVAS (HERNAN CORTES)
EMILIA CASTELLÓ FONTANA (HERNAN CORTES)
JORGE PLA ALBALAT (ANA SANCHÍS)
Mª CARMEN FERNÁNDEZ COSTA (ANA SANCHÍS)
SONIA GARCÍA DEL BUSTO (ANA SANCHÍS)

INMACULADA FAYOS BELTRÁN (JOSEP PAU)

VICENT DASÍ MARTÍNEZ (JOSEP PAU)
AMPARO MORENO TEVAR (SANT ANDREU)
GEMA LLINARES FURIÓ (ALBUIXARRES)
DAVID VIDAL BLASCO (ALBUIXARRES)
JOSÉ MASERES MORANT (PLAÇA ALACANT)
GEMMA TRENZANO CAMPS (PLAÇA ALACANT)

RAUL PÉREZ AHULLÓ (PINTOR ANDREU)
MARA GOIG REVERT (PINTOR ANDREU)
RAFAEL MARTÍ ESPAÑA (PINTOR ANDREU)
RICARDO FABRA CUENCA (PINTOR ANDREU)
RAQUEL NÚÑEZ BLAY (LES BASSES)
MANUELA ALCÁZAR VILLAR (L’ALQUENENCIA)
SALVADOR ESCOLÀ CALVO (L’ALQUENENCIA)
REGINA FITA MORALES (L’ALQUENENCIA)
ELENA ESPÍ PÉREZ (L’ALQUENENCIA)
ELENA ROMERO VIVAR (L’ALQUENENCIA)
FERNANDO J. SALIDO MONTALVÀ (L’ALQUENENCIA)
ENRIQUE JOSÉ BELLVER TEROL (TULELL)
CARMEN CATALÁN CAMPOS (TULELL)
MAITE ESCRIVÁ SANJUAN (TULELL)
GLORIA FERNÁNDEZ GÓMEZ (TULELL)
EVA MARIA MARTÍNEZ AGUIRRE (TULELL)
JOAQUIN MUÑOZ BALAGUER (TULELL)
JUAN JOSÉ SAURA QUILES (TULELL)

LUIS GISBERT SANMARTÍN (LUIS SUÑER)
SALVADOR CABALLERO PELLICER (LA MALVA)

MªISABEL PELLICER RUBIO (LA MALVA)
VICTOR BOSCÀ CARCEL (GERMANIES)
VANESA SANJUAN SOLER (GERMANIES)
VICENTE OLIVER ESPAÑA (CANTERERIES)
ROSA MARIA CASTELLÓ BERNIA (CANTERERIES)
MARIA EMPAR AROCAS SANCHIS (CANTERERIES)
JOSEP ENRIC LLÁCER SENDRA (CANTERERIES)
PEDRO ANDRES SERRANO (EL PARC)
EDUARDO MARCILLA COLOMER (EL PARC)

INSIGNIA DE ORO DE JUNTA LOCAL FALLERA
LUIS TÁRRAGA CANDEL

TITULOS POSTUMOS
ALFREDO PERETÓ COMINS
LUIS COSTA ESTRUCH

RECONOCIMIENTO FALLERO POSTUMO
SALVADOR ANDRÉS PASCUAL

INSIGNIAS DE ORO DE JUNTA LOCAL FALLERA A TÍTULO HONORIFICO
PEDRO BENEDITO CARRIÓ
PEPE GRAU BENEDITO

FLAMA D’OR I MURTA COL·LECTIVA
FALLA CAPUTXINS

FLAMA D’OR D’OR COL·LECTIVA

FALLA PLAÇA LA MALVA

COET D’OR COL·LECTIU

FALLA PLAÇA LA MALVA

Deixa un comentari


 Powered by Max Banner Ads 

 Powered by Max Banner Ads 

 Powered by Max Banner Ads 

 Powered by Max Banner Ads 

 Powered by Max Banner Ads 

 Powered by Max Banner Ads 
Acceder | Diseñado por GCL Creativa de Comunicación