LA UD Alzira encapçala en solitari el grup VI de Tercera al final de la segona jornada

0
66
Plantilla de la UD Alzira
Lo de l’Alzira és un autèntic miracle

La UD Alzira encapçala, en solitari, la classificació del Grup VI Divisió al ser l’ùnic equip que ha guanyat els dos partits disputats en esta temporada. Els alumnes de Juanjo Cháfer guanayren en la primera jornada al Paterna al Gerardo Salvador per 0 gols 2 i el passat dissabte golejaren el Jove Espanyol al Suñer Picó per 3 gols a 0.

En les dos primeres jornades s’ha complit la màxima del seu tècnic, “porteria a zero”. Cháfer declarà a Riberaexpress arran els fitxatges d’Èder i de Manu Micó que “tenim una de les millors defenses de la categoria”.
Este arranc de l’Alzira ha cridat l’atenció en tindtre el club blaugrana un dels pressupostos més baixos del grup VI.
RESULTADOS
30 Ago 14
18:00 Finalizado
UD AlziraUD Alzira 3-0 Jove Español FCJove más información
30 Ago 14
18:00 Finalizado
Atl SaguntinoSaguntino 1-1 PaternaPaterna más información
30 Ago 14
18:30 Finalizado
Torre LevanteTorre 2-0 CD AceroCD Acero más información
30 Ago 14
19:00 Finalizado
Villareal CVillareal C 1-3 CD CastellonCastellon más informaciónJugadas destacadas19
30 Ago 14
19:00 Finalizado
Ribarroja CFRibarroja 2-2 Sc RequenaSc Requena más información
30 Ago 14
20:30 Finalizado
CD UtielCD Utiel 0-0 FC TorreviejaTorrevieja más información
31 Ago 14
18:00 Finalizado
Levante BLevante B 1-0 OntinyentOntinyent más informaciónJugadas destacadas4
31 Ago 14
19:00 Finalizado
Muro CFMuro CF 2-3 Cf CulleraCf Cullera más información3
31 Ago 14
19:00 Finalizado
CF La NuciaCF La Nucia 1-0 Novelda CFNovelda CF más información
31 Ago 14
19:00 Finalizado
Crevillente DeportivoCrevillente 2-0 BeniganimBeniganim
CLASIFICACIÓN
  • Jornada 2
Equipos Puntos J. G. E. P. F. C. Forma
1 UD AlziraUD Alzira 6 2 2 0 0 5 0
  • VICTORIA
  • Paterna0
  • UD Alzira2
  • VICTORIA
  • UD Alzira3
  • Jove Español FC0
2 CD CastellonCastellon 4 2 1 1 0 3 1
  • EMPATE
  • CD Castellon0
  • Torre Levante0
  • VICTORIA
  • Villareal C1
  • CD Castellon3
3 Crevillente DeportivoCrevillente 4 2 1 1 0 2 0
  • EMPATE
  • Novelda CF0
  • Crevillente Deport.0
  • VICTORIA
  • Crevillente Deport.2
  • Beniganim0
4 Torre LevanteTorre 4 2 1 1 0 2 0
  • EMPATE
  • CD Castellon0
  • Torre Levante0
  • VICTORIA
  • Torre Levante2
  • CD Acero0
5 Cf CulleraCf Cullera 4 2 1 1 0 4 3
  • EMPATE
  • Cf Cullera1
  • CD Utiel1
  • VICTORIA
  • Muro CF2
  • Cf Cullera3
6 FC TorreviejaTorrevieja 4 2 1 1 0 1 0
  • VICTORIA
  • FC Torrevieja1
  • Atl Saguntino0
  • EMPATE
  • CD Utiel0
  • FC Torrevieja0
7 CD AceroCD Acero 3 2 1 0 1 3 2
  • VICTORIA
  • CD Acero3
  • Ribarroja CF0
  • DERROTA
  • Torre Levante2
  • CD Acero0
8 OntinyentOntinyent 3 2 1 0 1 2 1
  • VICTORIA
  • Ontinyent2
  • Orihuela CF0
  • DERROTA
  • Levante B1
  • Ontinyent0
9 Muro CFMuro CF 3 2 1 0 1 4 4
  • VICTORIA
  • Sc Requena1
  • Muro CF2
  • DERROTA
  • Muro CF2
  • Cf Cullera3
10 Levante BLevante B 3 2 1 0 1 2 2
  • DERROTA
  • Beniganim2
  • Levante B1
  • VICTORIA
  • Levante B1
  • Ontinyent0
11 BeniganimBeniganim 3 2 1 0 1 2 3
  • VICTORIA
  • Beniganim2
  • Levante B1
  • DERROTA
  • Crevillente Deport.2
  • Beniganim0
12 Jove Español FCJove 3 2 1 0 1 2 3
  • VICTORIA
  • Jove Español FC2
  • CF La Nucia0
  • DERROTA
  • UD Alzira3
  • Jove Español FC0
13 CF La NuciaCF La Nucia 3 2 1 0 1 1 2
  • DERROTA
  • Jove Español FC2
  • CF La Nucia0
  • VICTORIA
  • CF La Nucia1
  • Novelda CF0
14 CD UtielCD Utiel 2 2 0 2 0 1 1
  • EMPATE
  • Cf Cullera1
  • CD Utiel1
  • EMPATE
  • CD Utiel0
  • FC Torrevieja0
15 Sc RequenaSc Requena 1 2 0 1 1 3 4
  • DERROTA
  • Sc Requena1
  • Muro CF2
  • EMPATE
  • Ribarroja CF2
  • Sc Requena2
16 Atl SaguntinoSaguntino 1 2 0 1 1 1 2
  • DERROTA
  • FC Torrevieja1
  • Atl Saguntino0
  • EMPATE
  • Atl Saguntino1
  • Paterna1
17 Novelda CFNovelda CF 1 2 0 1 1 0 1
  • EMPATE
  • Novelda CF0
  • Crevillente Deport.0
  • DERROTA
  • CF La Nucia1
  • Novelda CF0
18 PaternaPaterna 1 2 0 1 1 1 3
  • DERROTA
  • Paterna0
  • UD Alzira2
  • EMPATE
  • Atl Saguntino1
  • Paterna1
19 Ribarroja CFRibarroja 1 2 0 1 1 2 5
  • DERROTA
  • CD Acero3
  • Ribarroja CF0
  • EMPATE
  • Ribarroja CF2
  • Sc Requena2
20 Villareal CVillareal C 0 1 0 0 1 1 3
  • DERROTA
  • Villareal C1
  • CD Castellon3
21 Orihuela CFOrihuela CF 0 1 0 0 1 0 2

Dejar respuesta

Please enter your comment!
Please enter your name here