Resultats, classificacions i semifinalistes del Cotif Promeses

0
111
Jugadors del Pobla Llarga i del Soccer Academy

Bon futbol el que s’ha vist en Alevins, Benjamins i Prebenjamins, ons els menuts han demostrat que són el futur dels equips grans.

Magnifica organització la desplegada fins ara per part del COTIF Promeses, i bon arbitratge en general, el que han fet els col.legiats de torn

.- Última Jornada – Diumenge, 17 d’agost 2014

.- Categoria Aleví – Camp 1 A

18,00 h.- Benetússer, 1-Favara – Ciutat d’Alzira, 0

19,00 h.- Valencia CF, 2 – UE L’Alcúdia, 2

20,00 h.- Alboraya CF, 2 – Med. Soccer Academy, 1

21,00 h.- Selecció Camp del Túria, 3 – Tabernes Blanques CF, 2

22,00 h.- Deportes Júcar, 0 – Levante UD, 8

                                                                                                                                                                       

.-  Classificació Final – Aleví                                                                                                                                                       

Nº. Classificació Grup  A J. G. E. P. F. C. Ps. + –
Alboraya CF

5

5

0

0

20

2

15

18

Med. Soccer Academy

5

3

1

1

12

4

10

8

Valencia CF

5

1

3

1

10

11

6

-1

UE L’Alcúdia

5

1

1

3

8

9

4

-1

Ciutat d’Alzira

5

1

1

3

6

12

4

-6

Benetússer-Favara

5

1

0

4

3

21

3

-18

Classificació Grup  B J. G. E. P. F. C. Ps. .+ –
Levante UD

5

4

1

0

12

2

13

10

UD Alzira

5

3

2

0

13

5

11

8

Selecció Camp del Turia

5

3

0

2

13

7

9

6

Selecció de la Ribera

5

2

1

2

9

4

7

5

Tabernes Blanques

5

1

0

4

8

18

3

-10

Deportes Júcar

5

0

0

5

1

20

0

-19

.- Categoria Benjamí – Camp 1B

18,00 h.-CFB Castelló de la Ribera, 0 – UE L’Alcúdia, 1

19,00 h.- Valencia CF, 1 – Alzira B, 4

20,00 h.- Promeses Sueca, 0 – Selecció Camp del Túria, 6

21,00 h.- Med. Soccer Academy, 3 – Selecció Mediterráneo, 1

22,00 h.- EMF Guadassuar, 0  – UD Alzira, 0

.- Classificació Final – Benjamí                                                                                                                                                                               

Nº. Classificació Grup  A J. G. E. P. F. C. Ps. + –
Valencia CF

5

4

0

1

22

10

12

12

UD Alzira B

5

4

0

1

18

8

12

10

Selecció Camp del Turia

5

2

1

2

12

10

7

2

CEB Castelló Ribera

5

2

0

3

10

13

6

-3

UE L’Alcúdia

5

1

2

2

2

5

5

-3

CF Promeses Sueca

5

0

1

4

8

26

1

-18

Classificació Grup  B J. G. E. P. F. C. Ps. .+ –
Med. Soccer Academy

5

4

1

0

13

5

13

8

EMF Guadassuar

5

2

3

0

13

3

9

10

UD Alzira

5

2

2

1

8

2

8

6

Selecció Mediterràneo

5

1

1

3

6

10

4

-4

Tabernes Blanques CF

5

1

1

3

6

16

4

-10

Deportes Jucar

5

1

0

4

6

16

3

-10

.- Categoria Pre Benjamí – Camp 2

18,00 h.- Pobla Llarga, 1 – Med. Soccer Academy, 5

19,00 h.- Valencia CF, 3 – Ciutat de Cullera, 3

20,00 h.- UE L’Alcúdia, 1 – Sporting Canals. 3

21,00 h.- Selecció Camp del Túria, 0 – Levante UD, 3

22,00 h.- Mislata UF, 1 – UD Alzira, 1

.- Classificació Final del Torneig – Pre Benjamí

.- Classificació Final – Pre Benjamí                                                                                                                               

Nº. Classificació Grup  A J. G. E. P. F. C. Ps. + –
Med. Soccer  Academy 5 4 1 0 19 3 13 16
Sporting Canals

5

3

1

1

12

15

10

-3

UE L’Alcúdia

5

2

1

2

15

11

7

4

Valencia CF

5

1

3

1

11

13

6

-2

Ciutat de Cullera

5

0

3

2

12

15

3

-3

Pobla Llarga

5

0

1

4

10

22

1

-12

Classificació Grup  B J. G. E. P. F. C. Ps. .+ –
Mislata UF

5

4

1

0

14

1

13

13

Real Gandia CF

5

4

0

1

17

5

12

12

Levante UD

5

3

0

2

14

8

9

6

UD Alzira

5

2

1

2

10

4

7

6

CF Promeses Sueca

5

1

0

4

4

26

3

-22

Selecció Camp del Turia

5

0

0

5

0

15

0

-15

 

.- Semifinals Torneig COTIF Promeses – 18 d’agost 2014                                                                                                                                                                                                                                                                 

Categoria Aleví – Camp 1A

20,00 h.- Alboraya – UD Alzira               

21,00 h.- Levante U.D. – Med. Soccer Academy

Categoria Benjamí – Camp 1B

20,00 h.- Valencia CF – EMF Guadassuar

21,00 h.- Med. Soccer Academy – UD Alzira B

Categoria Pre Benjamí – Camp 2

20,00 h.- Med. Soccer Academy – Real Gandia CF

21,00 h.- Mislata UF – Sporting Canals

El Med. Soccer Academy, ha fet un gran Torneig, classificant-se en totes les categories

Amb dos primers llocs, i 1 segon.

La UD Alzira, ha aconseguit, col·locar-se en dos segons llocs.

Valencia CF, que competia en les tres categories, sols s’ha classificat en Benjamí.

Eduardo Sala/Riberaexpress

Dejar respuesta

Please enter your comment!
Please enter your name here