Resultats i classificacions de la 5ª jornada del Cotif Promeses

0
90

 

Disputats els partits de la 5ª jornada, a continuació, resultats i classificació.

Resultats de la 5ª Jornada. Divendres, 15 d’agost 2014

 

.- Categoria Aleví – Camp 1 A

19,00 h.- Med Soccer Academy, 6 – Benetússer-Favara, 0

20,00 h.- Selecció de la Ribera, 0 – Levante UD, 1

21,00 h.- Valencia CF, 2 – Ciutat d’Alzira, 2

22,00 h.- UD Alzira, 2 – Selecció Camp del Túria, 1

 

Classificació després de la 5a Jornada

Nº. Classificació Grup  A

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Ps.

+ –

Alboraya CF

3

3

0

0

13

1

9

12

Med. Soccer Academy

3

2

1

0

10

2

7

8

Valencia CF

3

1

2

0

8

4

5

4

Ciutat d’Alzira

4

1

1

2

6

11

4

-5

UE L’Alcúdia

3

1

0

2

6

6

3

0

Benetússer-Favara

4

0

0

4

2

21

0

-19

 

Classificació Grup  B

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Ps.

.+ –

UD Alzira

4

2

2

0

12

5

8

7

Levante UD

3

2

1

0

4

1

7

3

Selecció de la Ribera

4

2

0

2

9

4

6

5

Selecció Camp del Turia

3

1

1

1

4

4

4

0

Tabernes Blanques CF

3

1

0

2

5

9

3

-4

Deportes Jucar

3

0

0

3

1

12

0

-11

.- Categoria Benjamí – Camp 1B

19,00 h.- UD Alzira, 0 – Med Soccer Academy, 1

20,00 h.- UE L’Alcúdia, 0 – Selecció Camp del Túria, 0

21,00 h.- Selecció Mediterráneo, 1 – EMF Guadassuar, 1

22,00 h.- CF Promeses Sueca, 1 – CEB Castelló de la Ribera, 4

 

Classificació després de la 5a Jornada

Nº. Classificació Grup  A

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Ps.

+ –

Valencia CF

3

3

0

0

13

2

9

11

UD Alzira B

3

3

0

0

12

4

9

8

CEB Castelló Ribera

4

2

0

2

10

12

6

-2

UE L’Alcúdia

4

0

2

2

1

5

2

-4

Sel Camp del Túria

3

0

1

2

3

8

1

-5

CF Promeses Sueca

3

0

1

2

4

12

1

-8

 

Classificació Grup  B

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Ps.

.+ –

Med. Soccer Academy

3

3

0

0

9

3

9

6

EMF Guadassuar

3

2

1

0

12

2

7

10

UD Alzira

3

1

1

1

5

1

4

4

Selecció Mediterráneo

3

1

1

1

4

4

4

0

Deportes Jucar

4

1

0

3

4

13

3

-9

Tabernes Blanques CF

4

0

1

3

3

14

1

-11

.- Categoria Pre Benjamí – Camp 2

19,00 h.- Sporting Canals, 3 – Pobla Llarga, 2

20,00 h.- Real Gandia CF, 0 – Mislata UE, 3

21,00 h.- Selecció Camp del Túria, 0 – CF Promeses Sueca, 3

22,00 h.- Med Soccer Academy, 1 – Ciutat de Cullera, 1

Clasificació després de la 5a Jornada

Nº.

Classificació Grup  A

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Ps.

+ –

Med. Soccer Academy

4

3

1

0

14

2

10

12

UE L’Alcúdia

3

2

0

1

12

6

6

6

Valencia CF

3

1

1

1

6

8

4

-2

Sporting Canals

3

1

1

1

6

12

4

-6

Ciutat de Cullera

3

0

2

1

7

9

2

-2

Pobla Llarga

4

0

1

3

9

17

1

-8

Classificació Grup  B

J.

G.

E.

P.

F.

C.

Ps.

.+ –

Mislata UE

3

3

0

0

10

0

9

10

Real Gandia CF

4

3

0

1

8

4

9

4

UD Alzira

3

2

0

1

8

1

6

7

Levante UD

3

1

0

2

9

7

3

2

CF Promeses Sueca

4

1

0

3

3

17

3

-14

Selecció Camp del Túria

3

0

0

3

0

9

0

-9

Partits 6a Jornada – Dissabte16 d’agost 2014

.- Categoria Aleví – Camp 1 A

18,00 h.- UE L’Alcúdia – Med Soccer Academy

19,00 h.- Valencia CF – Alboraya CF

20,00 h.- Selecció de la Ribera – UD Alzira

21,00 h.- Selecció Camp del Túria – Deportes Júcar

22,00 h.- Levante UD – Tavernes Blanques CF

 

.- Categoria Benjamí – Camp 1B

18,00 h.- Alzira B – Selecció Camp del Turia

19,00 h.- Valencia CF – CF Promeses Sueca

20,00 h.- Deportes Júcar – Tavernes Blanques CF

21,00 h.- Med Soccer Academy – EMF Guadassuar

22,00 h.- UD Alzira – Selecció Mediterráneo

.- Categoria Pre Benjamí – Camp 2

18,00 h.- Ciutat de Cullera – Sporting de Canals

19,00 h.- Valencia CF – UE L’Alcúdia

20,00 h.- CF Promeses Sueca – Real Gandia F

21,00 h.- Selecció Camp del Túria – Mislata UF

22,00 h.- UD Alzira – Levante UD

Dos jornades, la 6a i la 7a,  per acabar el COTIT 2014 Promeses, i els primers llocs encara poden patir canvis.

Eduardo Sala/Riberaexpress

Dejar respuesta

Please enter your comment!
Please enter your name here